הבנק הבינלאומי – פתיחת חשבון בנק לתושבים חוזרים

עם חזרתכם ארצה, הבנק הבינלאומי – כאן בשבילכם, במתן סיוע והכוונה במגוון נושאים בנקאיים.
הבנקאים  מחכים לכם עם הטבות אטרקטיביות במגוון נושאים בנקאיים : משכנתאות, סיוע במימון רכישת רכב, מגוון הלוואות, מענק בפתיחת חשבון ועוד… 

להלן ההטבות, פרטים נוספים ומענה על כל שאלה ניתן לקבל בשמחה ע"י יריב אברס – נציג הבנק מול התושבים החוזרים. לאחר מילוי פרטיכם בתחתית הפוסט תתקבל הפניה עם פרטיו ופרטי הפונה לשם התקשרות הדדית:

 הטבות ללקוחות חדשים:
 • פטור ל-3 שנים מתשלום עמלות (1)
  עמלות פעולה על ידי פקיד ועמלות פעולה בערוץ ישיר בעו"ש מטבע ישראלי (לרבות עמלת מינימום חודשית בעו"ש מטבע ישראלי)
 • מסגרת משיכת יתר ללא ריבית (2)
  בגובה המשכורת – עד לסכום של 10,000 ₪ לתקופה של שנה
 
הטבות לכלל לקוחות חשבון הייטק והפונים דרך "הבית לשבים לישראל":

חשבון הייטק מיועד ללקוחות פרטיים העוסקים בתחום ההייטק והפונים דרך "הבית לשבים לישראל" בלבד.

כבנק המלווה את התעשייה והמסחר בישראל מזה שנים רבות וכבנק בעל התמקצעות ייחודית בשוק ההון וניהול כספים, הבנק הבינלאומי מכיר היטב את צרכי תעשיית ההייטק ועובדיה. על בסיס ידע זה נבנתה עבור עובדי ההייטק החוזרים לישראל והחוזרים לישראל מעטפת שירות ומוצרים המותאמת אישית, וכוללת הטבות ייחודיות ומוצרים פיננסיים מתקדמים:

 
 • מסגרת אשראי עד פי 3 מהמשכורת (2) (4)
  מסגרת אשראי של עד פי 3 מהמשכורת או עד 45,000 ₪ (הנמוך מביניהם) בריבית של פריים+1.5% לשנה למשך 3 שנים
 • פנקסי שיקים חינם  – כל שנה (5)
  5 פנקסי שיקים רגילים חינם מדי שנה למשך 3 שנים מיום ההצטרפות למבצע
 • כרטיס אשראי (2) (3)
  מגוון כרטיסי אשראי המעניקים שלל הטבות והנחות בבית עסק שונים בארץ ובעולם
 • הטבות במט"ח: ההטבה תינתן למשך 3 שנים מיום ההצטרפות למבצע
  פטור מעמלת חליפין
  פטור מהעברות מט"ח לחו"ל ומחו"ל
  הטבה בהפרשי שערי המרה – 5 פרומיל.
 •  

הטבות בלעדיות לבעלי חשבון הייטק הפועלים עצמאית בשוק ההון:

לקוחות חדשים או קיימים, אשר הינם חברי מועדון "הייטק" בבינלאומי ויעבירו תיק השקעות חדש לבנק (כמפורט בהמשך), ובנוסף יבחרו לפעול באופן עצמאי בשוק ההון (ללא ייעוץ) ייהנו במסלול החדש ממגוון רחב של הטבות אטרקטיביות בעמלות. תוקף מסלול ההטבות הינו לשנתיים מיום ההצטרפות. 

:לדוגמא

 • עמלת קניה/מכירה/פדיון של מניות ואג"ח, לרבות קרן מחקה, הנסחרים בבורסה בתל אביב בשיעור של 0.1% בכפוף לעמלת מינימום של 5 ₪ בלבד!
 • עמלת קניה/מכירה/פדיון של מניות, אגרות חוב וקרנות נאמנות הנסחרים בחוץ לארץ בשיעור של  0.1% בלבד בכפוף לעמלת מינימום של 8% בלבד!* (לא כולל הוצאות צד ג', לרבות הוצאות ברוקר- אלו יגבו לפי החיוב בפועל)
 • פטור  מעמלת  אי ביצוע בני"ע ובמעו"ף.

בנוסף, תעריפים מיוחדים לעמלת דמי ניהול פיקדון ני"ע בארץ ובחו"ל 

 • בארץ –הנסחרים/שאינם נסחרים בבורסה – 0.025% לרבעון 
 • בחוץ לארץ – הנסחרים/שאינם נסחרים בבורסה – 0.025% לרבעון

 בנוסף, לקוחות המבצעים מעל 15 פעולות נבחרות הנכללות במסלול ההטבות (כמפורט בטופס ההצטרפות למבצע) ברבעון קלנדרי, ייהנו מהטבה נוספת על עמלות קניה/מכירה/פדיון של ני"ע הנסחרים בבורסה בתל אביב וני"ע הנסחרים בחו"ל העשויה להגיע ל- 0.07%  בלבד

לקוחות  חדשים שהצטרפו  למועדון "הייטק" בבינלאומי, הפעילים עצמאית בשוק ההון ( אינם חתומים על הסכם ייעוץ בני"ע) ומבצעים את פעילותם באפליקציה או באתר האונליין

 לקוחות המעבירים תיק השקעות חדש לבנק

לקוחות בעלי תיק השקעות קיים, אשר מעבירים נכסים נוספים לתיק ההשקעות, ובלבד שמרכב הנכסים הנוספים מהווה לכל הפחות 30% משווי תיק ההשקעות כולל  

 • קנייה, מכירה, ופדיון של ניירות ערך הנסחרים בבורסה בתל אביב (למעט קרנות נאמנות, אופציות מעו"ף וחוזים עתידיים במעו"ף) (כולל קניה או מכירה שלא בוצעה), מניות ואגרות חוב לרבות "קרן מחקה" – 0.1%, מינ' – 5.0 ₪, מקס' –  לפי תעריפון הבנק
 • קנייה, מכירה, ופדיון של ניירות ערך הנסחרים בבורסה בתל אביב (למעט קרנות נאמנות, אופציות מעו"ף וחוזים עתידיים במעו"ף), מלווה קצר מועד – 0.05%, מינ' – 5.0 ₪, מקס' – לפי תעריפון הבנק
 •  קניה, מכירה וכתיבה של אופציות מעו"ף – 2.5 ₪ לאופציה
 • קנייה, מכירה ופדיון של ניירות ערך בחוץ לארץ (כולל קניה או מכירה שלא בוצעה) – מניות, אג"ח, קרנות נאמנות – 0.1%, מינ' – 8.0$, מקס' –  לפי תעריפון הבנק
 • קנייה, מכירה ופדיון של ניירות ערך בחוץ לארץ (כולל קניה או מכירה שלא בוצעה) – אופציות – 3.5$ לאופציה
 • הוראת קניה/מכירה שלא בוצעה – פטור
 • קניה/מכירה שלא בוצעה במעו"ף – פטור
 • דמי ניהול פיקדון ני"ע הנסחרים בת"א* – 0.025% לרבעון, מקס' – לפי תעריפון הבנק
 • דמי ניהול פיקדון ני"ע הנסחרים בחו"ל* – 0.025% לרבעון, מקס' – לפי תעריפון הבנק

*ההטבה בעמלות הדנ"פ לעיל, תינתנה בעת מכירה/פידיון/מימוש/המרה/העברת ני"ע  ו/או בחיוב הרבעוני ביום העסקים האחרון של הרבעון

בנוסף, תינתנה הטבות בעמלות המפורטות להלן, בעת ביצוע פעולות בסניף או בחדר עסקאות:

 • קניה של תעודות סל/קרן מחקה באמצעות הוראות קבע (שיעור העמלה, לאחר הטבה- 0.1%, מינימום- 5.0 ₪, מקסימום- לפי תעריפון הבנק).
 • עמלת פדיון אגרות חוב הנסחרים בבורסת ת"א (שיעור העמלה, לאחר הטבה- 0.1%, מינימום- 5.0 ₪, מקסימום- לפי תעריפון הבנק).
 • עמלת קנייה, מכירה ופדיון של ני"ע זרים (קרנות ואג"ח) (שיעור העמלה, לאחר הטבה- 0.1%, מינימום- 8.0$, מקסימום- לפי תעריפון הבנק).

הטבה נוספות ללקוחות המבצעים מעל 15 פעולות ברבעון קלנדרי

בנוסף להטבות המפורטות לעיל, ייהנה החשבון מהחזר עמלות רבעוני (פרטים מלאים בטופס ההצטרפות)

מעוניינים במימוש ההטבות בליווי אישי ברכישת בית בישראל?

מלאו את הטופס המצורף מטה.

השובר יישלח אליכם תוך 24 שעות ממועד מילוי הטופס.

להצטרפות לקהילת הפייסבוק "הבית לשבות לישראל"

לרשימת הטבות של נותני שרותים המתמחים בשיבה לישראל

לקבלת ייעוץ, תמיכה וליווי

בתהליך השיבה לישראל

לרשימת הרצאות, מפגשים וסדנאות לתושבים החוזרים

 

 

טופס בקשה לקבלת שרות והטבות בפתיחת חשבון בבנק הבינלאומי 

הערות משפטיות:

(1) מובהר כי פטור כאמור עדיף על תנאי מסלול עמלות בסיסי או מורחב בחשבון העו"ש. 
(2) אי עמידה אי עמידה בפירעון ההלוואה ואשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. 
(3) ההטבות הינן באחריות חברת כרטיסי האשראי וכפופות לתנאי המועדון של החברה המתפרסמים באתר החברה. 
(4) ללקוחות חדשים מתייחס לשנה השנייה והשלישית של המבצע.  
(5) בכפוף לכך שהזמנת פנקסי השיקים בוצעה באמצעות אתר הבינלאומי on line (מותנה במנוי לשירות ובהרשאה מתאימה) לרבות באמצעות האפליקציה. 
 
כללי: תוקף ההצעה עד לשינוייה/ביטולה ע"י הבנק. השירותים והמוצרים המפורטים לעיל כפופים לתנאים המלאים המפורטים במסמכי הבנק ולפי העניין גם באתר הבנק   www.fibi.co.il , וכן להסדרים הנהוגים בבנק. אין כפל הטבות, וההטבות ניתנות לניצול פעם אחת בלבד.
 
מבצע הייטק: ההצטרפות למבצע מותנית בצירוף החשבון לשירות דואר און-ליין. אין כפל מבצעים ואין מעבר ממבצע למבצע הבנק רשאי לשנות את תנאי ההצעה/ההטבות או להפסיקן בכל עת. ההטבות יינתנו ללקוח חדש בבנק הפותח חשבון פרטי (לא עסקי) ומותנות בכך שיופקדו בו, במהלך התקופה הרלוונטית לגבי כל אחת מההטבות, משכורות חודשיות בסך 5,000 ₪ ומעלה ו/או תיק השקעות )לא כולל נכסים פנסיונים כגון קופות גמל וקרנות השתלמות( בגובה של 75,000 ₪ ומעלה וכן בשימוש חודשי בסך 2,000 ₪ ומעלה בכרטיס אשראי שיונפק באמצעות אוצר החייל הבנק הבינלאומי (לא כולל משיכות במזומן). הכל כמפורט בטופס ההצטרפות למבצע.
 
אשראי וכרטיסי אשראי: אין לראות בפרסום זה משום הסכמה או התחייבות למתן המוצר ולמתן אשראי כלשהו. אשראי וכרטיסי אשראי יוענקו בכפוף לשיקול דעת הבנק ולהמצאת בטחונות לשביעות רצונו, ובמקרה של משכנתא גם בהתאם לנהלים ולמתן הלוואות לדיור. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
 
פריים (P):  "ריבית בסיסית"  הנקבעת על ידי הבנק ומשתנה מעת לעת ומפורסמת ע"י הבנק בסניפיו או באתר האינטרנט של הבנק  www.fibi.co.il
בנקאות דיגיטלית: התנאים המלאים והמחייבים של כל אחד משירותי הדיגיטל מפורטים במסמכי ההצטרפות ובאתר אוצר החייל on-line / באפליקציה הסלולרית. ההצטרפות לשירותים וביצוע פעולות הינם בכפוף לקריטריונים של הבנק וחתימה על הטפסים המתאימים. ביצוע פעולות באמצעים ישירים הינם בהתאם לקיום הרשאה מתאימה בחשבון.
פתיחת חשבון מהנייד: השירות ניתן במכשירים תומכים בלבד ובכפוף לתנאי הבנק ואישורו. ככלל, השירות מיועד ללקוחות יחידים (לא עסקיים), בגירים, שהינם תושבי ישראל בלבד.
 
שוק ההון: 
-המבצע מיועד ללקוחות פריים בלבד, המשוייכים לחשבון "הייטק".
-כל ההטבות בעמלות הן ביחס לתעריפון הבנק ליחידים ועסקים קטנים. כפי שיהיה מעת לעת ("התעריפון"). הטבה בעמלה כלשהיא לא תכול על עמלות מינימום/מקסימום הקבועות לאותה עמלה בתעריפון, והן תקבענה במלואן (ללא כל הטבה), אלא אם נקע במפורש אחרת. מובהר כי אם צויינו בתעריפון הוצאות נוספות/עמלות נלוות הנגבות בנוסף לעמלה כלשהיא לגביה ניתנה הטבה, הן תגבנה במלואן ללא כל הטבה.
-השרותים והמוצרים המפורטים לעיל כפופים לתנאים המלאים המפורטים בטופס ההצטרפות.
-עם בחירה בהטבות בני"ע במבצע זה, לא תינתן זכאות לכל הטבה אחרתבני"ע גם מתוקף השתייכות בעלי החשבון לקבוצת אוכלוסיה מסויימת או למועדון הייטק או בכל אופן אחר שהוא (להלן "הטבות אחרות"). על אף האמור לעיל, במראה שניתנה/תינתן הטבה פרטנית בעמלת ני"ע אשר לגביה ניתנה הטבה במסגרת המבצע, החשבון יהנה בההטבה הטובה ביותר מבינהן (וזאת, כאמור, ללא כפל הטבות).
-תוקף ההצעה עד לשינוייה/ביטולה ע"י הבנק.