שרות ליווי, ייעוץ ותמיכה לתושבים חוזרים ועולים חדשים

מעוניינים/ות לעבור את תהליך השיבה לישראל בדרך חסכונית ומאורגנת בעזרת ליווי ותמיכה צמודים?

השיבה לישראל רצופה בחוויות נפלאות ומרגשות לצד אתגרים רבים. תכנון נכון של השיבה מתחיל מרגע ההתלבטות אם ומתי לשוב יחסוך כסף, זמן רב ואנרגיה מיותרת.

הליווי שלנו נעשה בדרך ייחודית בליווי צמוד לאורך זמן על פי צורך ובקשת הלקוח/ה.

הנושאים בהם ניתן לקבל ייעוץ וסיוע?

 • מיצוי זכויות מול משרד הקליטה
 • מיצוי זכויות מול הביטוח הלאומי
 • מיצוי זכויות מול משרד הפנים
 • מיצוי זכויות מול הרשות המקומית
 • המסמכים הנדרשים למעבר
 • התנהלות עם הגופים השונים עימם יש צורך בקשר עם השיבה לישראל 
 • דיור
 • מיצוי זכויות בחינוך
 • התארגנות לקראת השיבה לארץ
 • תעסוקה
 • הדרכה הורית בנוגע להתמודדות עם הילדים
 •  שילוח
 • סיוע במציאת נותני שרותים בתחומים הקשורים לשיבה לישראל.

לרשותכם/ן 2 אפשרויות:

אפיק המנוי החודשי

(אפיק שנבנה במיוחד בתקופת הקורונה):

בעלות של 550 ש"ח לחודש בלבד ניתן לקבל ליווי חודשי צמוד הכולל:

-שיחת אונליין חודשית באורך שעה.
-התכתבויות דרך הווטסאפ ללא הגבלה על פי צורך.

*השימוש בשרות נרכש בכל חודש מחדש על פי צורך.
*העלות החודשית קטנה ב 5% אם ממשיכים לרבעון נוסף.
*5% תוספת לתשלום למשלמים דרך PayPal

האפיק הפרטני:

למעוניינים/ות  בייעוץ/  אימון/ טיפול פרטני בכל הקשור למעברים, פרידות, ייעוץ קריירה והעצמה אישית. ו/או הדרכה הורית להורים לילדים ונוער אשר שבים לישראל. 

*משך הליווי ומה הוא כולל ייקבע בשיחת ההכרות הראשונה. לקביעת שיחה ראשונית (אפשר גם דרך סקייפ/גוגל הנג אאוט או פייסטיים)

*עלות שעת שיחה פרטנית לתושבות/ים חוזרות/ים – 310 ש"ח 

*5% תוספת לתשלום למשלמים דרך PayPal

להשתתפות בסדנאות וקבוצות בנושא השיבה לישראל:   סדנאות, הרצאות וקבוצות בתחום השיבה לישראל

לקבלת פרטים נוספים והרשמה

חייגו 054-9092289 או מלאו טופס ונחזור אליכם בהקדם

מה לקוחות אומרים:

"לשרי היקרה!
תודה שפתחת בפנינו את ביתך וכישורייך. איפשרת לנו מקום מחבק ובטוח להיות אנחנו ולהביע את עצמנו בפתיחות וכנות. בתקופה כה עוצמתית ומיוחדת זוהי זכות להיות בקבוצה תומכת. תודה מכל הלב. בהערכה רבה."
מ'
"שרי יקרה!
אין לנו מילים לתאר את רגשות התודה וההוקרה שאנו חשים. עמדת לצידנו לאורך כל הדרך, כשרק התחלנו לחשוב בכיוון, ונשארת לצידנו עד עכשיו. הקשבת, תמכת, ייעצת, העצמת, עזרת לנו בכל דרך ובכל נושא שפנינו אלייך, גם אם הוא היה מוזר, ואת יודעת למה אני מתכוונת... ולי באופן אישי היית אוזן קשבת, ועזרת לי מאד להבין את הכיוונים אליהם אני שואפת. תודה רבה על הכל. אמליץ אלייך בפני כל מי שיזדקק לעזרה ותמיכה, גם בנושא השיבה לארץ וגם בכלל. את אשת עשייה ואשת טיפול אמיתית, אכפתית, אמפטית, יצירתית שמבינה תמיד את הצד השני ויודעת מה לומר ברגע הנכון עבורינו. שוב תודה רבה."
מ'
"שרי,
אני נפעמת מהיכולת המופלאה לעזור ללא שיפוט ועם רגישות מדהימה לכל אדם. תודה רבה לך על כל העזרה, ההכלה, ההבנה, ההכוונה ויותר מכל האנושיות. מהנסיון שלי איתך ברור לחלוטין שאת מבינה ממקור ראשון מה זה אומר לחזור לארץ לאחר תקופה ממושכת בחו״ל והאתגרים הרבים שמוצבים בפני החוזרים. מסירותך שאין שניה לה ראויה להערצה. תמיד יש לך זמן ועצה טובה. את נותנת לי להרגיש שאיני לבדי במערכה, שיש מישהי ששם מחזיקה את היד, מובילה, מראה את הדרך ומקלה את המסע המורכב הזה. בשמחה אמליץ עליך לכל מי שמתחיל את התהליך המסעיר של החזרה הביתה."
מ'
בשיחת הכרות הראשונה שלי עם שרי שניסיתי להבין ״מה יצא לי מזה והאם כדאי להוציא את הכסף״ עוד לא הייתי סגורה לגמרי. אבל אמרתי לעצמי המעבר עולה כבר כל כך הרבה אז נשקיע בליווי. אני ישראלית, דוברת עברית, מכירה את המנטליות הישראלית וכן כבר 18 שנה בחו״ל. אני אסתדר ולא צריכה עזרה.... ובכל זאת שמעתי לפרפורי הבטן ושכרתי את שירותיה של שרי לא הצטערתי - מרגע ההחלטה לחזור הביתה יש כל כך הרבה התעסקות עם כל כך הרבה גורמים שזה ממש הכרחי. לפעמים צחקתי ששרי היא כמו בטחון של אל על ״מי ארז והאם לקחת הליווי הצמוד ללא ספק הקל עלינו וגרם לנחיתה הרכה בארץ. הצ’ק ליסט והשיחות לוודא שאנחנו באמת מכסים הכל היה נפלא אבל גם האוזן הקשובה שהבין את התסכול מהמעבר היה הכרחי וחיוני. מערך הקשרים שלה עם אנשי מקצוע שעושים את העבודה הוא נפלא העומס הנפשי במעבר הוא לא פשוט ולא מובן. אני הגעתי לפגישה באחד מהמשרדים הממשלתיים כמו שקבעתי ופתאום בלאקאוט.... מה אני עושה פה ומה אני צריכה מהם. שרי הייתה החבר הטלפוני במקום הנכון וישר ענתה לי בכל מקום בו הרגשתי קשיים בזמן שהייתי בחו״ל שרי הצילה את המצב נכון לכולם יש משפחה, חברים ומכרים והם באמת רוצים לעזור אבל לפעמים צריך לדעת שהמעבר הוא דבר יקר, תהליך ארוך אפילו מתסכל ואנחנו צריכים למצוא אנשי מקצוע שיעזרו לנו ויעמדו לצידנו היום שבת בבוקר אני עם עיתון וקפה ואין לי ספק שהעבודה שאנחנו 3 שבועות בארץ, הילדות בבית ספר, המטען מגיע השבוע ורוב הסידורים והביקוטריה מאחורינו זה הרבה בזכות העבודה המסורה והיסודית של שרי דיאנה פולר
מ'