נדל"ן – השכרה וקניה בכפר סבא, פתח תקוה, נתניה ורעננה (ללא נוה זמר) – Keller Williams Realty – הטבות לתושבים החוזרים והעולים החדשים

מעוניינים לקנות/לשכור דירה או בית בדרך המיטבית ביותר לקראת הגעתכם לישראל?

במידה  והינכם זקוקים לסיוע במציאת דירה או בית פרטי,  השכרה או מכירה,  ברעננה, כפר סבא, נתניה או פתח תקוה סוכני הנדל"ן של חברת חברת Keller Williams Israel  ישמחו לעמוד לצידכם, לתת מידע, לתמוך וללוות אתכם בדרך לביתכם החדש בישראל.

חברת Keller Williams ריאלטי הנה רשת תיווך הנדל"ן הגדולה בעולם, עם כ – 190,000 סוכני נדל"ן בכ – 45 מדינות. החברה, שבסיסה הינו אוסטין טקסס, ארצות הברית, בנויה סביב התפיסה כי סוכן הנדל"ן הוא זה שצריך להיות במרכזה של החברה, ולפיכך דואגת תמיד להעצמתו ומקצועיותו של הסוכן. 

ל Keller williams מספר סוכנויות אשר נותנות מענה לתושבים החוזרים בישראל  – ברעננה (ללא נוה זמר), נתניה, פתח תקוה וכפר סבא.

*** למעוניינים בקבלת פרטי התקשרות עם סוכנות המתמחה  בהשכרת/רכישת דירות בנוה זמר ברעננה:  smachlev@gmail.com

במסגרת שיתוף הפעולה ביננו, חברת Keller Williams  מעניקה הטבות בלעדיות ללקוחות "הבית לשבים לישראל" וחברות קהילת הפייסבוק "הבית לשבות לישראל":

רשימת ההטבות:

 1. הנחה בגובה 15% מעמלת התיווך.

2. ליווי אישי של הלקוחות הכולל:

  – מיפוי צרכי המשפחות ואיתור  הנכסים המתאימים להם עוד בזמן שהותם בחו"ל ו/או ליווי בכל  עסקת נדל"ן בתקופת שהותם בישראל. 

מעוניינים במימוש ההטבות בקבלת שרות ע"י סוכני הנדל"ן של Keller Williams ?

מלאו את הטופס המצורף, ושובר למימוש ההטבות ולליווי צמוד של סוכן/ת Keller Williams יישלח אליכם תוך 24 שעות מרגע שליחת הטופס. לאחר מילוי הטופס יישלח אליכם למייל שובר הפניה לנותן השרותים. אנא זכרו לבדוק את תיבת המיילם שלכם.

להצטרפות לקהילת הפייסבוק "הבית לשבות לישראל"

לרשימת הטבות של נותני שרותים המתמחים בשיבה לישראל

לקבלת ייעוץ, תמיכה וליווי בתהליך השיבה לישראל

לרשימת הרצאות, מפגשים וסדנאות לתושבים החוזרים

טופס בקשה לקבלת הטבות מחברת keller Williams Israel

לקבלת שרות מהיר, אנא מלאו כמה שיותר פרטים

 

 

*כל האמור באתר זה הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ, אין להסתמך עליו והוא אינו מתיימר להחליף ייעוץ מקצועי ו/או משפטי ו/או ייעוץ פרטני על ידי גורם מתאים. המידע ברשויות השונות משתנה מעת לעת, והתכנים באתר לא בהכרח מתעדכנים בקצב זהה. מומלץ למשתמשים באתר, לפני נקיטת פעולה כלשהי (או הימנעות מפעולה), לבדוק היטב בעצמם את המידע המפורט ולא להסתמך על האמור באתר זה.

*אין לחברת ה"בית לשבים לישראל" או למי מטעמה,שום אחריות על איכות, משך וטיב השרות מרגע הפניה ל Keller Williams Israel.

להצטרפות לקהילת "הבית לשבות לישראל":

https://m.facebook.com/groups/21651597004090